KINEZIS Krzysztof Komisarek

98-220 Zduńska Wola, Kościelna, 1

791 422... 672więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

 • Street View
 • Mapa

Dietetyka kliniczna

Usługa w kategorii: Dietetyka

100,00 zł

Zapewniam profesjonalne wsparcie w walce z otyłością. Twój problem ze zwiększoną masą ciała może być wynikiem szerszego problemu jaki dotyka Twój organizm. Dlatego nie zajmę się jedynie Twoimi nadmiernymi kilogramami i wysokim poziomem tkanki tłuszczowej. Przede wszystkim chciałabym przywrócić Twojemu ciału równowagę, której brak może doprowadzić do namnożenia się czynników chorobotwórczych i pogorszenia stanu zdrowia.
Uważam, że fundamentem zdrowia każdego człowieka jest dieta oparta na naturalnych, nie przetworzonych produktach. Ułożę jadłospis dostosowany do Twojego aktualnego stanu zdrowia. Zapewniam Cię, że jeśli będziesz zdeterminowany w swoich postanowieniach zmiany sposobu odżywiania, Twoje samopoczucie i ogólny stan zdrowia osiągnie optymalną równowagę. Zauważysz zmiany w codziennym funkcjonowaniu m.in.: poprawi się Twoja jakość snu, będziesz się budzić wypoczęty z pozytywną energia na resztę dnia. Twoja masa ciała ulegnie zmniejszeniu, a Twoje proporcje tkankowe ilości tłuszczu i mięśni będą optymalnie przywrócone.

Plan dietetyczny zawiera:

- szczegółową analizę dotychczasowego odżywiania i jego wpływu na stan zdrowia
- najważniejsze błędy popełniane w codziennym jadłospisie
- celowany plan dietetyczny stale uaktualniany w ramach naszej współpracy i wzajemnego
poznania się
- możliwość doboru ćwiczeń przez fizjoterapeutę


Jak wygląda pierwsza wizyta ?

Przede wszystkim będziemy rozmawiać o Twoim stylu życia i sposobie odżywiania. Zebrane informacje pozwolą mi skutecznie i bezpiecznie dla Ciebie dobrać celowany plan żywieniowy. Może się okazać, że zanim podejmiemy współpracę poproszę Cię o wykonanie podstawowych badań krwi i ewentualny kontakt ze wskazanym specjalistą.
Przed pierwszym spotkaniem poproszę Cię o przedstawienie swojego jadłospisu z wybranego dnia tygodnia, lub kilku dni. Możesz przed przyjściem do mnie sporządzić listę produktów, które spożyłeś oraz ilość posiłków jakie wtedy zjadłeś. Pamiętaj jeszcze o podliczeniu wypitych płynów wliczając w bilans wodę, herbatę, kawę. Podejdź poważnie do mojej prośby i zgodnie z prawdą zanotuj informacje, o które Cię poproszę. Tylko w ten sposób będę mogła wstępnie określić nieprawidłowości i błędy żywieniowe, które mogą rzutować na Twój stan zdrowia. Pamiętaj również o wypisaniu wszystkich stałych leków jakie obecnie przyjmujesz, ponieważ mogą one w istotny sposób wpłynąć na przygotowywany dla Ciebie plan dietetyczny. Będę potrzebować kilku dni celem przeanalizowania zebranych od Ciebie informacji w trakcie naszej pierwszej konsultacji.
To właśnie w tym momencie rozpoczyna się Twoja przemiana niewłaściwych nawyków żywieniowych. Będę towarzyszyć Ci w tym procesie. Dzięki wspólnemu wysiłkowi, Twojej systematyczności i wytrwałości z pewnością osiągniesz założone cele, a Twoje zdrowie i waga ulegną diametralnej zmianie.

Sposób wykonania: Konsultacje odbywają się w gabinecie na ul .Kościelnej 1 w Zduńskiej Woli.

Usługi

 • Uroda i zdrowie
 • Dietetyka (1)
 • Rehabilitacja
 • Terapie

Kontakt

98-220 Zduńska Wola,
Kościelna, 1

791 422... 672więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

www: kinezis.center.eu


Godziny otwarcia: otwarte teraz do 20:00

 • Pn
 • Wt
 • Śr
 • Czw
 • Pt
 • So
 • Nd